České mládeže 567, Dolní Hanychov, Liberec 23, tel.: 603 508 343
Menu
A+ A A-

Letní směs do ostřikovačů

Kapaliny do ostřikovačů se dělí podle použití na letní a zimní, které se výrazně liší svým složením. Na této stránce se věnujeme letním směsím.
Více o zimní nemrznoucí směsi do ostřikovačů zde.

Letní směs do ostřikovačů Mobil

ostrikovac-letni

Letní směs značky Mobil je vysoce účinná náplň do ostřikovačů na skla a světlomety. Dokonale odstraňuje povrchové nečistoty a hmyz ze skel a světlometu automobilu a zanechává příjemnou vůni.

Doporučujeme používat do ostřikovačů směs na to určenou, protože když budete používat do ostřikovačů jen vodu, tak se Vám při ostříknutí skla či světlometu nečistoty a hmyz jen rozmažou a neodstraníte je. Při použití účinného prostředku poznáte okamžitý rozdíl. Letní směs se Vám osvědčí vždy při cestách mimo město a do přírody.

Kapalina do ostřikovačů je oproti běžné vodě na lihovém základě a proto velice rychle uschne, což zvyšuje bepečnost při řízení.

Letní kapalina do ostřikovačů Sheron

SHERON letní slouží jako náplň do ostřikovačů skel automobilů v letním období k odstranění nečistot a zbytků hmyzu z čelního skla.

SHERON letní je čirá kapalina žlutého zbarvení, charakteristické vůně. Jedná se o směs destilované vody, tenzidů, barviva a povrchově aktivních látek. Podrobnější informace jsou uvedeny v bezpečnostním listu. Je netečný vůči polykarbonátovým sklům.

Výrobek se používá neředěný, naředění vodou snižuje účinnost. SHERON letní nemá nepříznivé účinky na zdraví člověka, ale doporučujeme při práci nejíst, nepít a nekouřit.

Staň se členem Autotom klub

Co členstvím získáte? Jak členství získat? Členská (zákaznická) karta  
  • zákaznická karta - slevy na práci
  • pravidelné info o výhodných akcích
  • pravidelnou a spolehlivou péči o vozidlo
  • zaregistrujte se na našich stránkách
  • členství je zcela zdarma!
  • členství může získat každý náš zákazník

zakaznicka-karta

Více informací