České mládeže 567, Dolní Hanychov, Liberec 23, tel.: 603 508 343
Menu
A+ A A-

Nemrznoucí směs do ostřikovačů

Kapaliny do ostřikovačů se dělí podle použití na letní a zimní, které se výrazně liší svým složením. Na této stránce se věnujeme zimním směsím.
Více o letní směsi do ostřikovačů zde.

Zimní směsi do ostřikovačů

Zimní kapalina do ostřikovačů je velmi účinná na odstraňování povrchových nečistot a hlavně je nemrznoucí. Je to koncentrát, který se mísí s vodou dle poměrové tabulky na obalu kapaliny. Také si můžete zakoupit zimní kapalinu, která už je naředěna na určitý stupeň nezamrznutí. Na obalu kapaliny je vždy uvedeno, zda se jedná o koncentrát nebo již namíchnou směs dle poměru s vyobrazením stupňů nezamrznutí.

Nemrznoucí směs do ostřikovačů Mobil

Z vlastních zkušeností v libereckých horských podmínkách doporučujeme koncentrovaná nemrznoucí směs do ostřikovačů skel a světlometů automobilů značky Mobil. Díky obsahu povrchově aktivních látek snadno odstraňuje běžné nečistoty. Požadované mrazuvzdornosti dosáhnete dle tabulky ředění.

Mísící poměr - kapalina : voda

Mrazuvzdornost

1:0

-80° C

1:1

-30° C

1:2

-15° C

Zimní kapalina do ostřikovačů Sheron -20, -30, -40 a -80° C

Kvalitní čistící mrazuvzdorná kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel. Chrání ostřikovací systém před korozí. Vyrábí se v koncentracích -20° C, -30° C, -40° C a -80° C. Kapalinu nařeďte na požadovanou mrazuvzdornost vodou, nejlépe destilovanou.

Zimí kapalina do ostřikovačů je čirá s modrým zabarvením. Typ -80° C se používá naředěný, ostatní typy již bez dalšího ředění podle požadované mrazuvzdornosti, případně je lze dále naředit dle níže uvedené tabulky.

 

Staň se členem Autotom klub

Co členstvím získáte? Jak členství získat? Členská (zákaznická) karta  
  • zákaznická karta - slevy na práci
  • pravidelné info o výhodných akcích
  • pravidelnou a spolehlivou péči o vozidlo
  • zaregistrujte se na našich stránkách
  • členství je zcela zdarma!
  • členství může získat každý náš zákazník

zakaznicka-karta

Více informací