České mládeže 567, Dolní Hanychov, Liberec 23, tel.: 603 508 343
Menu
A+ A A-

O firmě

Firma AUTOTOM vznikla v roce 1998. Specializovali jsme se na vozy OPEL a u toho jsme několik let zůstali. Naše schopnosti a znalosti z oblasti autoservisu, se stále prohlubovaly a zkvalitňovaly. Od samého začátku bylo našim cílem uspokojit našeho zákazníka a jejich všemožné potřeby. V roce 1998 jsme si pronajali prostory ve Vratislavicích nad Nisou na 10 let., abychom mohli našim zákazníkům zaručit stálost naší firmy. V těchto letech jsme se soustředili na zlepšení a rozšíření služeb našeho autoservisu. A proto jsme v roce 2003 se rozšířili naše služby o pneuservis a s tím spojené služby. Zařízení na pneuservis máme pro vozy osobní a dodávkové. Firma byla vybavena jedním zvedacím zařízením do 2.5 tuny a druhým do 2 tuny. Zvedací zařízení byla zabudována do podlahy a nešla vyměnit. Tato skutečnost byla omezující jak pro nás, tak pro vyhovění potřebám našich zákazníků.

Tyto prostory nám postupem času přestaly vyhovovat i z důvodů malého parkoviště, omezující pracovní doby, neměli jsme přijímací čistou místnost, kde by si mohl zákazník pohodlně a v čistém prostředí počkat na své opravené vozidlo.

Výše uvedené skutečnosti nás přivedli, že při stálém zlepšování našich služeb je čas k nutnému přestěhování našeho autoservisu a pneuservisu.

Jestliže náš zájem byl stále zlepšovat a z kvalitňovat služby pro naše zákazníky, bylo nevyhnutelné se přestěhovat do jiných prostor. To se nám povedlo v roce 2008. Dělali jsme vše proto, aby náše stěhování nenarušilo chod již zaběhnutého autoservisu a pneuservisu.

Nové prostory nám umožňují provádět opravy automobilů do 4 tun. Provádět výměny pneu na vozech všech značek osobních, allroad, off-road, dodávkových a nákladních. Provádíme diagnostiku na všech typech vozů, STK a ME, plnění a čištění klimatizace, opravy a repase, prohlídky vozu, výměna oleje a všech kapalin a filtrů.

Za dlouholetou činnost našeho autoservisu a pneuservisu k nám zavítalo již mnoho spokojených zákazníků. Tímto jim děkujeme za důvěru a spolupráci.

Díky vašemu zvyšujícímu se zájmu o náhradní díly, jsme v jednání s dodavateli na vytvoření e-shopu na našich intrernetových stránkách. Doufám, že již brzy tuto službu pro vás otevřeme.

 

Děkujeme za vaší přízeň a přejeme hodně ujetých kilometrů ve zdraví a v pohodě.

Přejí Tomáš a Zdeněk Fidrhelovi.

Staň se členem Autotom klub

Co členstvím získáte? Jak členství získat? Členská (zákaznická) karta  
  • zákaznická karta - slevy na práci
  • pravidelné info o výhodných akcích
  • pravidelnou a spolehlivou péči o vozidlo
  • zaregistrujte se na našich stránkách
  • členství je zcela zdarma!
  • členství může získat každý náš zákazník

zakaznicka-karta

Více informací