České mládeže 567, Dolní Hanychov, Liberec 23, tel.: 603 508 343
Menu
A+ A A-

Provedení inspekční servisní prohlídky, STK a Emise Opel Astra H Kombi

Provedení inspekční servisní prohlídky, STK a Emise Opel Astra H Kombi

Když provádíme v autoservisu autotom inspekční servisní prohlídky, tak vždy dodržujeme servisní manuál, kde jsou předepsané všechny servisní ůkonvy. Provední STK a emisí zařizujeme. Vůz zkontrolujeme a po kontrole, kdy vůz má všechno v pořádku, tak ho odvezeme na stk a změření emisi.

 

Inspekční servisní prohlídky, mají periodu buď podle ujeté vzdálenosti nebo podle uplynulé doby. Tyto intervaly jsou předepsané výrobcem a jsou udávány v servisní knížce či servisní datech, ze kterých je čerpá i náš autoservis Liberec. Novější vozy mají indikaci na palubním počítači nebo palubním přístroji, kde v době uplynutí z jedné ze dvou údajů se objeví servis. Některé systémů nehraje roli pouze ujetá vzdálenost a uplynulí čas, ale některé systémy také počítají třeba počet startů, či průměrnou dobu jízdy vozu a podle těchto a dalších údajů vyhodnotí tu správnou dobu na servis vašeho vozu. Proto je velmi důležité po provedení inspekční servisní prohlídky vynulovat servisní interval a tak nastavit další dobu a vzdálenost na další inspekční servisní prohlídku. V našem autoservisu AUTOTOM Liberec nulujeme po každé servisní inspekční prohlídky servisní interval.
Náš autoservis autotom Liberec, je vybaven servisním softwarem, který nám hlída servisní kontrolu dle uplynulé doby, ale také periodu provádění stk a měření emisí. Tak Vás nás autoservis Autotom vždy informuje, že uplynula doba a je třeba provézt kontrolu stk a změření emisi.

 

Staň se členem Autotom klub

Co členstvím získáte? Jak členství získat? Členská (zákaznická) karta  
  • zákaznická karta - slevy na práci
  • pravidelné info o výhodných akcích
  • pravidelnou a spolehlivou péči o vozidlo
  • zaregistrujte se na našich stránkách
  • členství je zcela zdarma!
  • členství může získat každý náš zákazník

zakaznicka-karta

Více informací