České mládeže 567, Dolní Hanychov, Liberec 23, tel.: 603 508 343
Menu
A+ A A-

Oprava startéru, nesvítí levé přední světlomet, diagnostika motoru Opel Corsa C

Oprava startéru, nesvítí levé přední světlomet, diagnostika motoru Opel Corsa C

Když Vám nejde nastartovat auto je to vždy veliká potíž. Tento vůz do našeho Libereckého autoservisu dovezl náš dlouholetý zákazník na opravu startéru a při té příležitosti chtěl proměřit motor a vyměnit žárovku v předním světlometu.

Při demontáži startéru musí být vždy odpojena autobaterie, aby nedošlo k nějakému zkratu. Po demontáži startéru jsme odvezli startér našemu autoelektrikáři, který je z Liberce aby tento startér podrobit testu na zkušební stolici a zjistil tak co je na tomto startéru vadné. Když odhalí příčinu a proměří všechny díly, tak nacení cenu opravy a po domluvě se zákazníkem se startér opravuje. Po opětovně zkoušce na rovnací stolici, že je všechno v pořádku, tak se startér opět montuje do vozu.

Výměna žárovky v předním světlometu, nám nezabrala velké množství času, protože známe určité gryfi a víme co případně rozdělat, abychom mohli výměnu přední žárovky provézt.

Diagnostika motoru. Při napíchnutí vozu na diagnostický testr nám ukázal, že v motoru není žádná závada a tudíž je všechno v pořádku. Když už máme tento diagnostický přístroj k vozu připojen tak zkontrolujeme ostatní elektronické systémi vozu, zda je všechno v pořádku. V tomto případě vše dostupné řídící jednotky ve voze nevykazují žádnou závadu.

Staň se členem Autotom klub

Co členstvím získáte? Jak členství získat? Členská (zákaznická) karta  
  • zákaznická karta - slevy na práci
  • pravidelné info o výhodných akcích
  • pravidelnou a spolehlivou péči o vozidlo
  • zaregistrujte se na našich stránkách
  • členství je zcela zdarma!
  • členství může získat každý náš zákazník

zakaznicka-karta

Více informací