Ochrana autolaku

Ochrana autolaku - Liberec

Autolak je jedna z prvních věcí, která je z Vašeho vozu vidět. Aby déle vydržel jako nový a reprezentoval Váš vůz, tak si zaslouží tu správnou péči.  Pravidelné mytí je důležité, ale pokud chcete prodloužit laku životnost a zároveň si usnadnit práci s ním, je nanesení ochranné vrstvy to pravé.

Nabízíme Vám ochranu autolaku buď nanovrstou nebo keramickou vrstvou. 

Nanovrstva tvoří na povrchu neviditelný štít, který ho chrání nejen před znečištěním, tak také před drobným poškozením.  Nečistoty po nanesení  nanovrstvy na laku neulpívají, jsou odpuzovány a stačí je smýt čistou vodou.  Ochranná vrstva také zabrání drobným škrábancům. Ochrana laku má životnost půl roku až 1 rok. 

Keramická vrstva tvoří nejen ochranu laku a chrání ho před znečištěním, ale také před jemnou korozí a UV zářením.  Stejně jako u nanovrstvy, nečistoty po laku neulpívají, vrstva je odpuzuje a stačí je opět smýt čistou vodou.  Ochrana laku má životnost až 3 roky. 

Před nanesením ochranné vrstvy Váš vůz ručně umyjeme aktivní pěnou včetně prahů a vnitřních hran dveří, poté auto ručně vysušíme a odmastíme.  

V případě zájmu vyčistíme i disky speciálními čistícími přípravky.  Také na disky je možné nanést ochrannou keramickou vrstvu,  která zajistí stálý lesk a větší odolnost disku. 

Nabízíme také ruční čištění interiérů, které můžete využít nejen pro zlepšení vzhledu Vašeho vozu ale také pokud Váš vůz chcete prodat (čistý a voňavý interiér zvedne cenu vozu).